• E-MAIL

    ured@zelena-istra.hr

  • Telefon

    +385 52 506 065

  • Adresa

    Gajeva 3, 52100 Pula

blog-img-10

Ivan

06. 03. 2023.

Natječaj za radno mjesto

Zelena Istra objavljuje

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO

Suradnik/ica edukator/ica u području zaštite prirode  i okoliša i održivog razvoja

Opis posla:
    • provođenje edukacijskih programa na terenu (u odgojno-obrazovnim i javnim ustanovama, poslovnom sektoru…) na teme zaštite prirode i okoliša i održivog razvoja
    • sudjelovanje u pisanju, osmišljavanju i produkciji edukativnih materijala iz područja zaštite okoliša i prirode i održivog razvoja
    • sudjelovanje u zagovaračkim aktivnostima udruge u području zaštite okoliša i prirode na lokalnoj i nacionalnoj razini
    • organizacija i sudjelovanje u provedbi javnih događanja Zelene Istre
    • priprema nacrta sadržaja za medije, web-stranice i društvene mreže Zelene Istre o aktivnostima u koje je uključen/a
    • sudjelovanje u aktivnostima organizacijskog razvoja Zelene Istre
    • provođenje ostalih projektnih i timskih zadataka prema potrebi organizacije.

Uvjeti rada:
    • puno radno vrijeme 5 dana u tjednu, fleksibilno radno vrijeme
    • ugovor o radu od  travnja 2023. do 31.12.2023. s mogućnošću produženja ugovora
    • dinamično okruženje, terenski i uredski rad
    •  mogućnost dodatne edukacije i umrežavanja sudjelovanjem na treninzima, radionicama i konferencijama u sektoru odgoja i obrazovanja, zaštite prirode, okoliša i održivog razvoja kao i sektoru civilnog društva, osobito u području volontiranja.

Potrebni uvjeti:
    • VSS prirodnih znanosti
    • prethodno iskustvo u provođenju edukacija ili drugom obliku pedagoškog rada u navedenom području
    • visoka kvaliteta pismenog i usmenog izražavanja
    • izvrsno pismeno i usmeno znanje hrvatskog i engleskog jezika
    • izvrsno poznavanje rada na računalu
    • vozačka dozvola B kategorije (aktivan/na vozač/ica).

Prednost imaju kandidati koji su do sada volontirali u udrugama za zaštitu okoliša, koji imaju iskustva u radu u civilnom sektoru te koji imaju iskustvo u pisanju ili provođenju projekata.

Uz prijavu na natječaj potrebno je priložiti:

    • životopis
    • pismo motivacije  koje sadržava opis dosadašnjeg iskustva, stečenih vještina i znanja relevantnih za navedeno radno mjesto, motiviranosti za rad na ovom radnom mjestu
    • potreban je dokaz o prijavi na Zavod za zapošljavanje s obzirom da se ovo radno mjesto sufinancira putem Mjera Zavoda za zapošljavanje (zeleno radno mjesto)

Prijave s navedenom dokumentacijom zaprimaju se isključivo putem e-adrese ured@zelena-istra.hr

Prijave koje ne sadrže navedenu dokumentaciju neće se razmatrati.

Rok za podnošenje prijave je 10. ožujak 2023.
Očekivani početak rada je u travnju 2023.

Postupak odabira kandidata/kinje
Kandidati odabrani za razgovor bit će obaviješteni telefonski, a o rezultatima natječaja bit će obaviješteni svi kandidati e-poštom. Radno mjesto ovisi o pozitivnom rješenju Hrvatskog zavoda za zapošljavanje kroz realizaciju mjere zapošljavanja za zeleno radno mjesto

Datum objave natječaja: 6. ožujka 2023.

Tagovi:
    • #edukatorica
    • #natječaj
    • #natječajzaposao

Prilozi